1. Dziękuję nowożeńcom Joannie i Maciejowi za sprzątanie kościoła i kwiaty. Do pomocy proszę kolejne rodziny: Boryczka, Gdowska, Zając, Zając, Dulian.
  2. W środę – św. Melchiora Grodzieckiego, kapłana męcz.; o prowadzenie różańca o 17.30 proszę różę św. o. Pio p. Alicji Dzierwy
  3. W czwartek – uroczystość Narodzenia NMP, głównej Patronki diecezji; Msze św. o 07.00 i 18.00. Poświęcenie ziarna siewnego.
  4. W piątek – bł. Anieli Salawy; na Mszę św. zapraszam rodziców i dzieci z klasy III przygotowujące się do I Komunii Św.
  5. W niedzielę – Msze św. o 07.00, 09.00 oraz o 11.00. Zmiana tajemnic. Składka na pokrycie kosztów czyszczenia kostki.
  7. Dziś i za tydzień przy wyjściu z kościoła można złożyć podpis pod obywatelskim projektem ustawy o zmianie kodeksu karnego w sprawie obrazy uczuć religijnych.
  8. Przez 3 najbliższe niedziele po Mszach św. organizujemy zbiórkę ofiar na utrzymanie cmentarza. Bóg zapłać za ofiarność.
  9. W sobotę 10 września o 6 rano wyjazd na parafialną pielgrzymkę, powrót ok. 20.00. Zbiórka uczestników o 05.50. Proszę o punktualność.

ZAPOWIEDZI

Arkadiusz Franciszek Babicz, s. Pawła, zam. Bogumiłowice