1. Zachęcam do udziału w nabożeństwach różańcowych o 17.30 a w niedzielę o 15.30.
  2. Ks. Piotr dziękuje za ofiary na misje w Kazachstanie 2553zł.
  3. Dziś można zgłaszać kandydatów do Rady Parafialnej – do skrzynki pod chórem.
  4. Dziękuję za dzisiejsze ofiary na ogrzewanie kościoła, na potrzeby parafii, na kwiaty i za ofiary na konto parafialne.
  5. We wtorek – św. Jana XXIII
  6. W środę – bł. Jana Beyzyma; 80 rocznica męczeństwa bł. Romana Sitki; zbiórka ministrantów i lektorów
  7. W czwartek – bł. Honorata Koźmińskiego
  8. W piątek – św. Małgorzaty Marii Alacoque
  9. W sobotę – św. Teresy od Jezusa; spotkanie DSM o 10.30; Dzień Dziecka Utraconego
  10. W niedzielę – Msze św. o 09.00, 11.00 i 16.00 . Dzień Papieski w Polsce; Diecezjalny Marsz dla Życia i Rodziny w Krynicy; 44 rocznica wyboru Jana Pawła II; zbiórka do puszek na stypendia dla zdolnej niezamożnej młodzieży. W naszej parafii będziemy gościć ks. Pawła Opiołę, kombonianina, który wygłosi homilię i będzie rozprowadzał kalendarze i pamiątki misyjne.
  11. Dziękuję za sprzątanie w kościele i 60 zł na kwiaty. Pracowały: Beata Chalcarz, Wanda Dzierwa, Ewa Markowicz
  12. W tym tygodniu proszę mieszkańców bloków przy WPS.
  13. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Jest również Gość Extra o Miłosierdziu Bożym w cenie 12zł.