1. Zachęcam do udziału w nabożeństwach różańcowych o 17.30 a w niedzielę o 15.30.
  2. Dziękuję za ofiary na ogrzewanie kościoła, złożono 5540zł.
  3. Dziękuję za ofiary do puszek na Fundusz Dzieło Nowego Tysiąclecia z okazji Dnia Papieskiego.
  4. W poniedziałek – św. Ignacego Antiocheńskiego
  5. We wtorek – św. Łukasza, ewangelisty
  6. W środę – bł. Jerzego Popiełuszki; zbiórka ministrantów i lektorów
  7. W czwartek – św. Jana Kantego
  8. W sobotę – św. Jana Pawła II; spotkanie DSM o 10.30
  9. W niedzielę – Msze św. o 09.00, 11.00 i 16.00 . Światowy Dzień Misyjny, składka na misje. Wybory do rady duszpasterskiej. Lista kandydatów wywieszona jest na tablicy ogłoszeń. Głosujemy na 2 wybrane osoby spośród zgłoszonych kandydatów. Będą przygotowane karty do głosowania. Dotychczasowych członków rady proszę o pomoc w wyborach.
  10. Dziękuję za sprzątanie w kościele i kwiaty. Pracowali: Janina Misiewicz, Maria Skrzypczak, Stanisława Stolarz, Mateusz Fudalej, Marta Brzeziak.
  11. W tym tygodniu proszę rodziny: Maziarz, Habińscy, Dzierwa, Kozioł, Mirek.
  12. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Jest również Gość Niedzielny z płytą Biblia Audio.