1. Zapraszam do udziału w nabożeństwach różańcowych o 17.30, a w niedzielę o 15.30
  2. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na misje i za ofiary do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia. Zebrano 642zł. Dziękuję kandydatom do sakramentu bierzmowania za pomoc w zbiórce.
  3. Dzisiaj wybory do Rady Parafialnej. Na karcie do głosowania stawiamy znak X przy dwóch nazwiskach.
  4. W poniedziałek – św. Antoniego Marii Klareta, bpa
  5. W środę – bł. Celiny Borzęckiej, zakonnicy; spotkanie LSO
  6. W piątek – świętych Szymona i Judy Tadeusza, Apostołów; spotkanie Akcji Katolickiej
  7. W sobotę –spotkanie DSM o 10.30; okazja do spowiedzi w godzinach 15.00 - 16.30
  8. W niedzielę Msze św. o 09.00, 11.00 oraz o 16.00.
  9. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę 110zł na kwiaty. Pracowali: Grażyna Maziarz, Piotr Habiński, Bożena Dzierwa, Janina Kozioł, Anna Mirek.
  11. Na tablicy ogłoszeń są wywieszone intencje Mszy św. przekazanych ks. Piotrowi Kluzie i ks. Pawłowi Opiole.