1. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę prawdziwego spotkania z Jezusem, który przyszedł na świat, aby zniszczyć dzieła diabła (por. 1 J 3,8)
  2. Dziękuję za przygotowanie szopki i choinek w kościele, druhom z OSP za przygotowanie szopki zewnętrznej i jej oświetlenie, członkom Akcji Katolickiej za dekorację ołtarza, pranie i prasowanie oraz prace techniczne, paniom z Caritas za przygotowanie paczek dla potrzebujących, p. Agacie za transport.
  3. Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego, numer podwójny w cenie 15zł.
  4. Jutro święto św. Szczepana. Msze św. o 07.00, 09.00, 11.00, poświęcenie owsa, składka na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II. Po Mszy św. o 09.00 i 11.00 odbędzie się prezentacja kolędników misyjnych, którzy w tym roku będą zbierać ofiary na misje w kościele.
  5. We wtorek – św. Jana Ewangelisty, poświęcenie wina
  6. W środę – Świętych Młodzianków; o prowadzenie różańca proszę różę p. Tomasz Oćwieji
  7. W czwartek – św. Tomasza Becketa
  8. W piątek – Święto Świętej Rodziny z Nazaretu
  9. W sobotę – św. Sylwestra, zakończenie roku; Msze św. z nabożeństwem dziękczynnym o 08.00 i 15.00
  10. W niedzielę – Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, Msze św. o 07.00, 09.00, 11.00, 16.00. Światowy dzień modlitwy o pokój.
  11. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę 80zł na kwiaty. Pracowali: Małgorzata Zając, Lilianna Jałocha, Krystyna Łuszpak, Krystyna Uszko.
  12. Do sprzątania w tym tygodniu zapraszam p. Grabczyńskich i mieszkańców stacji kolejowej