1. Bóg zapłać za ofiary na budowę kościoła w parafii św. Jana Chrzciciela w Nowym Sączu.
  2. Dziś można wspomóc ubogich poprzez zakup Chlebków miłosierdzia.
  3. Zapraszam do śpiewu Godzinek o 16.30 przed Mszą św. roratnią. Zapraszam dzieci z lamionami oraz serduszkami z wypisanymi dobrymi uczynkami. W adwencie Msze św. roratnie będą o godz. 17.00.
  4. Poniedziałek – 13 rocznica święceń biskupich bpa Andrzeja Jeża
  5. Środa – św. Andrzeja, Apostoła; po Mszy św. spotkanie ministrantów i lektorów
  6. I Czwartek – adoracja prywatna od 16.00, modlimy się o powołania i za powołanych
  7. I Piątek – odwiedziny chorych od 08.00, spowiedź od 16.30, na Mszę św. i spotkanie zapraszam kandydatów do sakramentu bierzmowania z rodzicami
  8. I Sobota – św. Franciszka Ksawerego; dodatkowa Msza św. i nabożeństwo o 07.00; spotkanie DSM o 10.30; Apel o 21.00.
  9. II Niedziela Adwentu – Msze św. o 07.00, 09.00 i 11.00.
  10. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę 60zł. Pracowali: Anna Dżalak, Kazimierz Śmiałkowski, Marta Boryczka
  11. Do pomocy w sprzątaniu proszę rodziny: Solak, Pajdo, Porada, Bąk, Bąk, Kołton
  13. Zachęcam do nabycia Wigilijnych Świec Caritas.
  14. Informuję Parafian, że p. Aleksandra Gołąbek została odznaczona przez biskupa tarnowskiego medalem Dei Regno Servire. Gratuluję i dziękuję za posługę w parafii.