1. Zapraszam na Msze Święte roratnie w dni powszednie o 17.00, aby od Maryi uczyć się postawy modlitwy i wraz z dziećmi poznawać Ziemię Świętą. O 16.30 śpiewamy Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP. Zapraszam dzieci z lampionami oraz z serduszkami.
  2. We wtorek – św. Andrzeja Apostoła
  3. W środę – spotkanie ministrantów i lektorów po Mszy świętej
  4. W I czwartek – bł. Karola de Foucauld, kapłana, Adoracja w ciszy w intencji powołań kapłańskich i zakonnych oraz okazja do spowiedzi od 16.00
  5. W I piątek – św. Franciszka Ksawerego, kapłana, odwiedziny chorych od 08.00, okazja do spowiedzi od 16.30 do 17.00. Na Mszę św. zapraszam kandydatów do bierzmowania
  6. W I sobotę – św. Jana Damasceńskiego i św. Barbary; dodatkowa Msza św. o 07.00 i nabożeństwo wynagradzające; spotkanie DSM o 10.30; Apel o 21.00.
  7. W niedzielę Msze św. o 07.00, 09.00, 11.00. Składka do puszek na fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie
  8. Dziękuję paniom z Akcji Katolickiej za przygotowanie dekoracji adwentowej.
  9. Bóg zapłać za ofiary dla parafii przygranicznych – 605zł.
  10. Dziękuję za sprzątanie kościoła i 60zł na kwiaty. Pracowali: Bogumiła Tukacz, Krzysztof Kołton, Romualda Siudut.
  11. Do pomocy w sprzątaniu proszę rodziny: Boryczko, Nowak, Rajewscy, Drogoś, Podraza, Podraza.
  13. Przypominam, że w procesji do Komunii Świętej w pierwszej kolejności podchodzą osoby przyjmujące Ciało Pańskie na rękę i spożywają Je w obecności kapłana.
  14. Można nabywać opłatki w zakrystii – ofiary przeznaczamy na wynagrodzenie organisty. Od następnej niedzieli panie z Caritas rozprowadzają świece na stół wigilijny.
  15. Informuję Parafian, że pani Krystyna Wojtas została odznaczona przez Biskupa Tarnowskiego medalem Dei Regno Servire. Serdecznie gratulujemy wyróżnienia.