1. Dziekuję za ofiary na pomoc mieszkańcom Ukrainy. Osoby, które włączyły się w akcję „Paczka dla Ukrainy“ do środy mogą składać dary w zakrystii.
  2. Dziękuję za ofiary ze Środy Popielcowej – 758zł
  3. Dziękuję paniom z Akcji Katolickiej za dekorację wielkopostną.
  4. W środę – Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych; spotkanie ministrantów i lektorów po Mszy św.
  5. W I czwartek – Adoracja od 16; modlimy się o powołania i za powołanych
  6. W I piątek – Msza św. o 07.00 z nabożeństwem do NSPJ; odwiedziny chorych od 08.00; spowiedź od 16.30; o 17.00 Msza św. oraz Droga Krzyżowa; na 17.00 zapraszam kandydatów do Sakramentu Bierzmowania wraz z rodzicami
  7. W I sobotę – święto św. Kazimierza Królewicza; o 07.00 Msza św. i nabożeństwo wynagradzające; o 21.00 Apel
  8. W niedzielę – Msze św. o 09.00, 11.00 i 16.00. Gorzkie Żale o 15.30. Zbiórka do puszek na Fundusz Misyjny Ad Gentes.
  9. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty 80 zł. Pracowali: Marcin Maliszewski, Stanisław Skowronek, Maria Sobyra, Kacper i Przemysław Sobyra.
  10. Do sprzątania w tym tygodniu zapraszam p. Dzierwa, Śledź, Bańbor, Curyło, Berkowscy
  11. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Jest GN oraz Mały GN.
  12. Panie z Caritas będą rozprowadzać paschaliki i baranki wielkanocne. Umowna ofiara – 8zł.
  13. Rekolekcje w naszej parafii będą w dniach 25-29 marca.

Sebastian Kulpa, s. Michała i Małgorzaty, zam. Bogumiłowice

Małgorzata Żołądź, c. Stanisława i Elżbiety, zam. Skrzyszów