1. Bóg zapłać za ofiary do puszek na rzecz poszkodowanych przez wojnę na Ukrainie.
  2. W poniedziałek – św. Perpetuy i Felicyty, męczennic
  3. We wtorek – św. Jana Bożego, zakonnika; modlimy się za kobiety
  4. W środę – św. Dominika Savio; o prowadzenie różańca o 16.30 proszę różę św. Dzieci Fatimskich (Zofii Solak); po Mszy św. spotkanie ministrantów i lektorów;
  5. W piątek – po Mszy św. - Droga Krzyżowa; zapraszam na spotkanie rodziców i dzieci z klasy III.
  6. W sobotę – św. Alojzego Orione, kapłana; spotkanie DSM o 10.30;
  7. W niedzielę – Msze św. o 09.00, 11.00 i ok.16.00; O 15.30 Gorzkie Żale; zmiana tajemnic różańcowych; składka na potrzeby parafii
  8. Dziękuję za sprzątanie kościoła oraz ofiarę na kwiaty 70 zł. Pracowali: Teresa Berkowska, Iwona i Krzysztof Zymuła, Dorota Miśtak; Amelia, Malwina i Maria Magdalena Curyło.
    Do pomocy w sprzątaniu proszę rodziny: Winiarscy, Jasielec, Solak, Solak, Zelek.
  9. Dziękuję za dekorację wielkopostną i przygotowanie obrusu ołtarzowego.
  10. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym kolejna płyta – z nagraniem Ksiąg prorockich.