• Zachęcam do udziału w nabożeństwie Gorzkich Żali w niedziele o 15.30 oraz w nabożeństwie Drogi Krzyżowej w piątek po Mszy św.
  • Bóg zapłać za ofiary na utrzymanie WSD w Tarnowie i na ogrzewanie kościoła. W Środę Popielcową złożono 803 zł na cele charytatywne.
  • W środę – św. Piotra Damianiego; o prowadzenie różańca proszę Różę św. Józefa – p. Bronisława Chalcarza.
  • W piątek – św. Polikarpa, bpa męcz.
  • W niedzielę Msze św. o 09.00, 11.00 i 16.00. Gorzkie Żale o 15.30; dzień modlitwy, postu o solidarności z misjonarzami; zbiórka do puszek na Fundusz Misyjny.
  • Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę 30zł. Pracowali: Marek Bujak, Tomasz Bujak, Emilia Tadel
  • Do pomocy w sprzątaniu proszę kolejne rodziny: Faliszewscy, Guzy, Padło, Kozioł, Kuczek.
  • Zachęcam do lektury prasy katolickiej: GN, Niedziela, Gość Extra na Wielki Post w cenie 14zł
  • Dziękuję paniom z Akcji Katolickiej za przygotowanie dekoracji na Wielki Post. Od następnej niedzieli panie z Caritas będą rozprowadzać baranki i paschaliki.
  • Informacja dla róż różańcowych: prowadząc modlitwę w środy można zmieniać tajemnice: np. w Wielkim Poście – bolesne, w okresie Wielkanocnym – chwalebne, w okresie zwykłym – światła, w okresie Bożego Narodzenia – radosne.
  • Zachęcam do włączenia się w Roczną Krucjatę Eucharystyczną w intencji Ojczyzny. Należy w wybrany dzień miesiąca przez rok ofiarować Komunię św. Szczegóły w gablocie.
  • Intencje mszalne przekazane ks. Pawłowi Opiole wykazane są w gablocie.
  • Już dziś zachęcam do udziału w Rekolekcjach wielkopostnych, które poprowadzi ks. Dawid Włodarczyk