1. Ks. Janusz Michalik dziękuje za ofiary na budowę kościoła w parafii św. Jana Chrzciciela w Nowym Sączu. Zebrano 1517zł.
  2. Zapraszam do śpiewu Godzinek o 16.30 przed Mszą św. roratnią. Na Msze św. roratnie o godz. 17.00 zapraszam dzieci z lamionami oraz serduszkami z wypisanymi dobrymi uczynkami. Dzieci ze SP zapraszam do udziału w kolędzie misyjnej. Szczegóły u pani Oli.
  3. Można nabywać świece Catitas na stół wigilijny.
  4. W sklepie i kościele znajdują się kosze na produkty żywnościowe dla potrzebujących.
  5. Opłatki można nabyć u członków Rady Parafilnej. Ofiary przeznaczone są na utrzymanie p. Organisty.
  6. Dziękuję 3 osobom, które odstąpiły swój przydział węgla na rzecz naszego kościoła.
  7. Wtorek – św. Mikołaja, bpa
  8. Środa – św. Ambrożego, bpa i dra Kościoła; po Mszy św. spotkanie ministrantów i lektorów
  9. Czwartek – uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP
  10. Piątek – św. Jana Diego; po Mszy św. spotkanie Rady Parafialnej
  11. Sobota – NMP Loterańskiej
  12. III Niedziela Adwentu Gaudete – Msze św. o 07.00, 09.00 i 11.00 .
  13. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę 80zł na kwiaty. Pracowali: Urszula Solak, Dorota Pajdo, Agnieszka Porada, Ryszard Bąk, Krzysztof Kołton.
  14. Do pomocy w sprzątaniu proszę rodziny: Boryczko, Siudut, Drogoś, Nowak, Podraza, Podraza.
  15. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Jest ciekawy numer Gościa Niedzielnego.