1. Zapraszam na Msze Święte roratnie w dni powszednie o 17.00 , aby od Maryi uczyć się postawy modlitwy i wraz z dziećmi poznawać Ziemię Świętą. O 16.30 śpiewamy Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP. Zapraszam dzieci z lampionami oraz z serduszkami.
  2. W poniedziałek – św. Mikołaja, biskupa
  3. We wtorek – św. Ambrożego, bpa i dra Kościoła
  4. W środę – Niepokalane Poczęcie NMP – Msze św. o 07.00 o 17.00; spotkanie ministrantów i lektorów po Mszy świętej wieczornej
  5. W czwartek – św. Jana Diego
  6. W piątek – św. Grzegorza III, papieża. Na Mszę św. zapraszam rodziców i dzieci z klasy III
  7. W sobotę – św. Damazego I, papieża; spotkanie DSM o 10.30;
  8. W niedzielę Gaudete Msze św. o 07.00, 09.00, 11.00. Składka na ogrzewanie kościoła - W listopadzie zakupiono 5,3 tony wegla – 7580zł
  9. Bóg zapłać za ofiary do puszek na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie
  10. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty.
  11. Do pomocy w sprzątaniu proszę rodziny: Guzy, Wojtowicz, Sobarnia, Zając, Kukla
  13. Przypominam, że w procesji do Komunii Świętej w pierwszej kolejności podchodzą osoby przyjmujące Ciało Pańskie na rękę i spożywają Je w obecności kapłana.
  14. Można nabywać opłatki w zakrystii – ofiary przeznaczamy na wynagrodzenie organisty. Panie z Caritas rozprowadzają świece na stół wigilijny.
  15. Odeszła śp. Zofia Giemza – zamówiono 3 intencje od uczestników pogrzebu. Dobry Jezu…