1. W poniedziałek – Najśw. Imienia Jezus
  2. We wtorek – św. Anieli; na Mszę św. o 17.00 zapraszam mieszkańców Błonia i domów przy kościele od p. Podgórskich do p. Miśtak.
  3. W środę – bł. Marii Marceliny Darowskiej; o prowadzenie różańca o 16.30 proszę różę p. Marii Kutek; spotkanie ministrantów i lektorów
  4. W czwartek – Objawienie Pańskie – Trzech Króli – święto obowiązkowe, Msze św. o 07.00, 09.00, 11.00. Składka na misje
  5. W I piątek – św. Rajmunda; odwiedziny chorych od 08.00, spowiedź od 16.00. Spotkanie dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania
  6. W niedzielę – święto Chrztu Pańskiego. Zmiana tajemnic różańcowych. Składka na ubezpieczenie kościoła i budynków parafialnych. Na Mszy św. o 09.00 wystąpi chór z Mikołajowic. Koło Gospodyń Wiejskich zaprasza na wspólne kolędowanie po Mszy św.
  7. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę 130zł na kwiaty. Pracowali: Krystyna Ścieńska, Małgorzata Bodzioch, Janina i Antoni Liszka, Marta i Tadeusz Swaczyna
  8. Do pomocy w sprzątaniu proszę rodziny: Cygnar, Rajscy, Golba, Starzyk, Bugaj.
  10. Bóg zapłać za ofiary składane przy opłatkach. Zebrano 3260zł. Informuję, że praca p. Organisty kosztowała w 2021 r. 9600zł.
  11. Z naszej wspólnoty odeszła +Genowefa Sadowska. Zamówiono 3 intencje od uczestników pogrzebu.