1. Dziekuję za dzisiejsze ofiary do puszek na misje i ofiary z ubiegłej niedzieli dla potrzebujących na Ukrainie. Złożono 1214zł
  2. Dziękuję ofiarodawcom darów w ramach akcji „Paczka na Ukrainę“, Akcji Katolickiej i paniom z Caritas za pomoc w pakowaniu.
  3. We wtorek – św. Perpetuy i Felicyty, męcz.
  4. W środę – św. Jana Bożego, zak.; o prowadzenie różańca proszę różę p. Marii Kutek; spotkanie ministrantów i lektorów po Mszy św.;
  5. W czwartek – św. Franciszki Rzymianki, zak.
  6. W piątek – Droga Krzyżowa po Mszy św.
  7. W niedzielę – Msze św. o 09.00, 11.00 i 16.00. Gorzkie Żale o 15.30. Zmiana tajemnic. Składka na potrzeby parafii.
  8. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty 120 zł. Pracowali: Barbara Dzierwa, Stanisław Śledź, rodzina Curyłów, Teresa Berkowska, Dorota Miśtak, Elżbieta Bańbor.
  9. Do sprzątania w tym tygodniu zapraszam p. Malisiewicz, Sadowscy, Winiarscy, Jasielec, Solak, Solak.
  11. Panie z Caritas rozprowadzają paschaliki i baranki wielkanocne. Umowna ofiara – 8zł.
  12. Zachęcam do śpiewu Godzinek o Męce Pańskiej.
  13. Duszpasterstwo Akademickie Tratwa w Tarnowie zaprasza do udziału w bezpłatnym kursie Alpha. Jest to cykl spotkań, na których poruszane są tematy związane z wiarą. Inicjatywa kierowana jest do osób od 18 do 38 roku życia. Pierwsze spotkanie 9 marca. Więcej szczegółów na plakacie.
  14. Zachęcam do udziału w Korespondencyjnym Kursie Biblijnym. Szczegóły na stronie www.kursbiblijny.deon.pl