1. Zachęcam do udziału w nabożeństwie Gorzkich Żali w niedziele o 15.30 oraz w nabożeństwie Drogi Krzyżowej w piątek po Mszy św. Dziękuję Akcji Katolickiej za prowadzenie nabożeństwa. Zachęcam także do śpiewu Godzinek o Męce Pańskiej.
  2. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary do puszki na Fundusz Misyjny. Róże p. Kluzy i p. Liszki złożyły ofiarę na misje 400zł.
  3. We wtorek – św. Grzegorza z Nareku, opata i dra Kościoła
  4. W środę – o prowadzenie różańca proszę Różę św. Rity p. Wandy Zając
  5. W I piątek – Msza św. o 07.00, odwiedziny chorych od 08.00, spowiedź od 17.30, Msza św. o 18.00 i nabożeństwo Drogi Krzyżowej, zapraszam na spotkanie kandydatów do Sakramentu Bierzmowania; Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”
  6. W I sobotę – Msza św. o 07.00 i nabożeństwo wynagradzające, Apel o 21.00
  7. W niedzielę Msze św. o 09.00, 11.00 i 16.00. Gorzkie Żale o 15.30
  8. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę 60zł. Pracowali: Magdalena Faliszewska, Magdalena Guzy, Renata Kozioł
    Do pomocy w sprzątaniu proszę kolejne rodziny: Gurbisz, Gacoń, Zając, Dzierwa, Chudoba.
  9. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Gość Extra na Wielki Post w cenie 14zł, w GN m.in. o roli braci zakonnych we wspólnocie Kościoła
  10. Panie z Caritas rozprowadzają baranki i paschaliki.
  11. Od 1 marca w kinach można obejrzeć film „Powołany 2” o prawdziwej historii księdza, który inspiruje ludzi niewierzących.
  12. Z naszej wspólnoty odszedł +Adam Guzik. Dobry Jezu...