1. Bóg zapłać za wspólne kolędowanie w kościele i złożone ofiary. Dziękuję za ofiary na ubezpieczenie kościoła i budynków parafialnych - 2420zł.
  2. W poniedziałek – św. Antoniego; rocznica śmierci ks. Józefa Worka.
  3. W wtorek – rozpoczęcie Tygodnia Modlitwy o Jedność Chrześcijan.
  4. W środę – św. Józefa Sebastiana Pelczara, bpa; o prowadzenie różańca o 16.30 proszę różę św. Józefa – p. Bronisława Chalcarza.
  5. W czwartek – św. Fabiana i Sebastiana.
  6. W piątek – św. Agnieszki; Dzień Babci.
  7. W sobotę – św. Wincentego; Dzień Dziadka.
  8. W niedzielę – Niedziela Słowa Bożego; Msze św. o 07.00, 09.00, 11.00.
  9. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę na środki czystości 110zł. Pracowali: Bernadetta Liszka, Grażyna Solak, Barbara Knapik, Magdalena Kumorek, Krzysztof Kumorek, Maria Żołądź, Józef Bryl.
  10. Do pomocy w sprzątaniu proszę rodziny: Papała, Burnat, Kozaczok, Brudny, Boryczko
  11. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. W GN kolejna płyta z Biblią Audio.
  12. Wójt Gminy ogłasza, że w niedzielę 16 stycznia br. o godz. 15.00 w Domu Ludowym odbędzie się Zebranie Wiejskie dotyczące wyboru Sołtysa. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.