1. Zapraszam zwłaszcza dzieci do uczestnictwa w Mszach świętych roratnich codziennie o 18.00 oprócz soboty. Pół godziny wcześniej śpiew Godzinek o Niepokalanym Poczęciu.
  2. Kosz na dary dla ubogich znajduje się w kościele i w sklepie. Można wykorzystać papierowe torby.
  3. Panie z Caritas rozprowadzają świece na stół wigilijny. Członkowie Rady parafialnej rozprowadzają opłatki. Ofiary za nie są wyrazem wdzięczności za pracę p. Organisty.
  4. Bóg zapłać za ofiary na monitoring 2100zł i ofiary do puszek na Pomoc Kościołowi na Wschodzie 525zł.
  5. Akademia Ignatianum organizuje Korespondencyjny Kurs Biblijny – w wersji papierowej oraz elektronicznej. Szczegóły na www.kursbiblijny.deon.pl
  6. Dziękuję za sprzątanie kościoła oraz ofiarę na kwiaty.
    Do sprzątania kościoła proszę kolejne rodziny: Żołądź, Solak, Smoleń, Kumorek, Strzesak.
  8. We wtorek – spowiedź parafialna w godz. 15.00 - 16.30 oraz 17.00 - 18.00
  9. W środę – zapraszam do pomocy przy ustawianiu choinek i szopki w kościele po Mszy św.
  10. W sobotę - Msza św. o 07.00
  11. Niedziela – Msze św. o 07.00, 09.00, 11.00. Wigilia Bożego Narodzenia. Zachęcam do religijnego przeżycia wspólnej wieczerzy podkreślonego przez modlitwę rodzinną, czytanie Ewangelii o narodzeniu Jezusa, łamanie się opłatkiem oraz śpiew kolęd.