1. Dziekuję za dzisiejsze ofiary na utrzymanie parafii oraz te przesyłane na konto i przy innych okazjach. Dziękuję za ofiary do puszek na misje – 614zł.
  2. Zapraszam do udziału w Gorzkich Żalach i Drodze Krzyżowej. Szczególnie zapraszam dzieci i rodziców na Drogę Krzyżową w niedzielę po Mszy św. o 11.00
  3. W poniedziałek – 10 rocznica wyboru papieża Franciszka
  4. W środę – o prowadzenie różańca proszę różę p. Bronisława Chalcarza; spotkanie ministrantów i lektorów po Mszy św.;
  5. W piątek – św. Patryka, bpa; Droga Krzyżowa po Mszy św.
  6. W sobotę – św. Cyryla Jerozolimskiego, bpa i dra Kościoła
  7. W niedzielę Laetare – Msze św. o 09.00, 11.00 i 16.00. Droga Krzyżowa dla dzieci ok. 12.00. Gorzkie Żale o 15.30.
  8. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty 110 zł. Pracowali: Agnieszka Jasielec, Marek Sadowski, Monika i Miłosz Malisiewicz, Sławomir Solak, Anna Solak, Maria Solak
  9. Do sprzątania w tym tygodniu zapraszam p. Zelek, Boryczka, Bujak, Podgórscy, Liszka.
  10. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. GN szeroko pisze o papieżu Franciszku z racji 10 rocznicy pontyfikatu.
  11. Od 25 lat istnieje portal opoka.org.pl. Na portalu dostępne są codzienne komentarze do Liturgii Słowa, artykuły z zakresu życia duchowego, dokumenty nauczania Kościoła, a nawet encykliki św. Jana Pawła II w formie dźwiękowej. Zachęcam do zapoznania się.