1. Dziękuję wszystkim uczestnikom Mszy św. roratnich i za wspólne śpiewanie Godzinek ku czci Matki Bożej.
  2. Bóg zapłać wszystkim darczyńcom na rzecz potrzebujących oraz właścicielom sklepu za możliwość zbiórki, paniom z Caritas za przygotowanie paczek, pani Agacie za transport.
  3. Dziękuję za ofiary złożone przy nabywaniu opłatków. Złożono 3640zł. Dziękuję za ofiarowane choinki do kościoła, wszystkim pracującym przy ubieraniu szopki i choinek w kościele, panom strażakom za ustawienie szopki zewnętrznej i oświetlenie; za dekorację ołtarza, pranie i prasowanie. Dziękuję za sprzątanie kościoła i 80zł na kwiaty. Pracowali: Grażyna Solak, Anna Smoleń, Paweł Strzesak, Maria Żołądź.
    Do sprzątania proszę kolejne rodziny: Papała, Burnat, Kozaczok, Brudny, Boryczko.
  4. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Są podwójne numery GN 15zł oraz Niedzieli 12zł.
  5. W poniedziałek – Narodzenie Pańskie. Msze św. o północy oraz 07.00, 09.00, 11.00.
  6. We wtorek – św. Szczepana, pierwszego męczennika; składka na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie, poświęcenie owsa
  7. W środę – św. Jana Apostoła i Ewngelisty, poświęcenie wina
  8. W czwartek – Świętych młodzianków, męczenników
  9. Niedziela Świętej Rodziny – Msze św. o 07.00, 09.00, 11.00.
  10. Zachęcam do religijnego przeżycia wspólnej wieczerzy podkreślonego przez modlitwę rodzinną, czytanie Ewangelii o narodzeniu Jezusa, łamanie się opłatkiem oraz śpiew kolęd.
  11. Nowoprzybyłym mieszkańcom naszej parafii oraz osobom, których w ostatnim roku nie było, proszę o zgłoszenie pragnienia spotkania się z kapłanem na wizycie duszpasterskiej. Zgłosić można w zakrystii bądź najbliższym sąsiadom.

Plan wizyty duszpasterskiej:

• 27.12 od 08.30 Droga od Łętowic od p. Zorek do p. Solak