1. Dziś po Mszy św. o 11.00 będzie Droga Krzyżowa dla dzieci.
  2. Bóg zapłać za ofiary na kwiaty do „Bożego grobu“. Dziękuję za ofiary na potrzeby parafii z ostatniej niedzieli. Złożono 2927zł.
  3. Zapraszam do udziału w Gorzkich Żalach i Drodze Krzyżowej.
  4. W poniedziałek – uroczystość św. Józefa
  5. W środę – o 15.30 w kościele w Wierzchosławicach bp Artur Ważny udzieli Sakramentu Bierzmowania; o prowadzenie różańca o 17.30 proszę różę p. Tomasza Oćwieji; spotkanie ministrantów i lektorów po Mszy św.;
  6. W piątek – Droga Krzyżowa po Mszy św.
  7. W sobotę – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego; zachęcam do podjęcia duchowej adopcji dziecka poczętego; rozpoczęcie rekolekcji parafialnych o 18.00; po Mszy św. spotkanie dla młodzieży. Program rekolekcji jest w gablocie.
  8. W niedzielę – Msze św. o 09.00, 11.00 i 16.00. Gorzkie Żale o 15.30. Składka na WSD w Tarnowie jako jałmużna wielkopostna. Zapraszam rodziny z dziećmi i wszystkich chętnych do udziału w konkursie palm.
  9. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty 40 zł. Pracowali: Dorota i Tomasz Bujak, Mateusz Zelek.
  10. Do sprzątania w tym tygodniu zapraszam p. Budkiewicz, Cholewa, Gdowscy, Serafin, Budkiewicz.
  11. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Jest GN, Mały GN, Niedziela, Promyczek Dobra