1. We wtorek – św. Jana Bosko
  2. W środę – o prowadzenie różańca proszę różę pw. Św. Teresy p. Krystyny Bodzioch
  3. W I czwartek – Msze św. o 07.00 i 17.00; święto Ofiarowania Pańskiego, Dzień życia konsekrowanego, składka na zakony kontemplacyjne, poświęcenie gromnic, Adoracja w ciszy od 16.00; w tym dniu od godz. 18.00 proszę o pomoc w demontażu szopek i choinek
  4. W I piątek – odwiedziny chorych od 08.00, spowiedź od 16.00; św. Błażeja; błogosławieństwo gardła i poświęcenie jabłek
  5. W I sobotę – nabożeństwo maryjne po Mszy św. porannej, Apel o 21.00
  6. W niedzielę – Msze św. o 09.00, 11.00 i 16.00. Rozpoczęcie nabożeństwa 40h – zapraszam do Adoracji Najświętszego Sakramentu; z okazji św. Agaty poświęcenie chleba, soli i wody
  7. Informuję, że termin udzielania sakramentu bierzmowania wyznaczono na dzień 22 marca.
  8. Zachęcam do przekazania 1,5% podatku na Caritas diecezji tarnowskiej.
  9. Dziękuję za sprzątanie kościoła, ofiarę 110zł. Pracowali: p. Brudny, Jolanta Papała, Stanisława i Mirosław Burnat, Joanna Burnat-Kozaczok, Marta Boryczko
  10. Do sprzątania w tym tygodniu zapraszam p. Zając, Bargieł, Dudek, Kwapniewscy, Bryl.
  11. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Gość Niedzielny z dodatkiem o postawie św. Jana Pawła II wobec przestępstw w Kościele.
  12. Serdecznie dziękuję firmie Stal-Bud za wielką pomoc w naprawie pieca; p. Jerzemu i Włodzimierzowi za wiele dni pracy przy demontażu zniszczoncyh elementów i przy montażu nowych. Dziękuję tym wszystkim, którzy służyli swoją wiedzą, doświadczeniem i pomocą materialną. Koszt materiału wyniósł 6200zł. Dziękuję również za nowe poręcze przy zejściu do piwnicy, przy kaplicy zimowej i na chórze.
  13. Wójt Gminy przypomina o kończących się naborach wniosków o dotację na demontaż i obiór wyrobów azbestowych oraz wymianę źródeł ciepła na nowoczesne urządzenia gazowe lub na paliwo stałe.