1. Bóg zapłać za ofiary do puszek na „Kościół w potrzebie“ – 573zł oraz na potrzeby parafii 2698zł
  2. Poniedziałek – Ofiarowanie NMP
  3. Wtorek – św. Cecylii
  4. Środa – o prowadzenie różańca proszę różę św. Józefa p. Bronisława Chalcarza; po Mszy św. spotkanie ministrantów i lektorów
  5. Czwartek – św. Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy
  6. Piątek – św. Katarzyny Aleksandryjskiej; spotkanie zespołu Caritas
  7. Sobota – spotkanie DSM o 10.30;
  8. I Niedziela Adwentu – Msze św. o 07.00, 09.00 i 11.00 . Będą dostępne Chlebki Miłosierdzia z okazji Dnia Ubogich.
  9. Dziękuję za sprzątanie kościoła, kwiaty i 100zł. Pracowali: Anna Gdowska, Zofia Cygan, Beata Jaros, Ryszard Kasiński, Grażyna Solak.
  10. Do pomocy w sprzątaniu proszę rodziny: Dżalak, Kobylarz, Sumara, Lazar, Śmiałkowscy, Boryczka.
  12. Na zebraniu Rady Parafialnej dokonano wyboru zastępcy przewodniczącego. Został nim p. Tomasz Oćwieja. Na funkcję sekretarza wybrano p. Małgorzatę Moskal, a na funkcję skarbnika wybrano p. Martę Boryczkę.
  13. Wraz z radnymi zwracam się z prośbą o poszukanie kościelnego. Także zapraszam chętnych do posługi lektora, czytania na Mszach Świętych. Informuję, że praca radnych jest darmowa.