1. W środę – o prowadzenie różańca proszę różę św. Królowej Jadwigi p. Małgorzaty Pikul; po Mszy św. spotkanie aspirantów i lektorów; Kandydaci do Sakramentu Bierzmowania są zaproszeni na Mszę św. i spotkanie do Wojnicza na godz. 18.00.
  2. W czwartek – o 18.00 w Wojniczu zostanie udzielony Sakrament Bierzmowania młodzieży z naszego dekanatu
  3. Niedziela Dobrego Pasterza – Światowy Dzień Modlitw o Powołania; Msze św. o 07.00, 09.00, 11.00 . Składka na WSD.
  4. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na nowy wzmacniacz. Dziękuję za rozebranie Ciemnicy i Grobu, za sprzątanie kościoła, kwiaty i 20zł na kwiaty. Pracowali: Anna Bieś, Iwona Skóra, Marlena Gajda, Mateusz Wroński, Maria Nowak, Katarzyna Nowak.
  5. Do sprzątania zapraszam kolejne rodziny: p. Moskal, Zaucha, Jurczak, Zabawscy, Piwowarski.
  7. Diakon Kamil Dżalak OMI zaprasza Parafian na Uroczystość Święceń Prezbiteratu w dniu 25 maja o godz. 10.00 w kościele św. Jakuba Większego w Obrze oraz na Mszę św. Prymicyjną, która będzie w naszym kościele 16 czerwca o godz. 11.00.
  8. Z tej okazji przez 3 kolejne niedziele członkowie Rady Parafialnej będą zbierać po Mszy św. dobrowolne ofiary na organizację Prymicji.