1. Dziękuję za dzisiejsze ofiary do puszek na potrzeby Caritas diecezjalnej.
  2. W środę – o prowadzenie różańca proszę różę św. Jana Pawła II p. Bogumiły Archackiej; po Mszy św. spotkanie ministrantów i lektorów
  3. Parafia Katedralna zaprasza na forum pt. Eucharystia – miłująca obecność , które odbędzie się w dniach 21-23 kwietnia. Zapisy przez stronę www lub osobiście w kacelarii katedralnej. Szczegóły na plakacie.
  4. Niedziela BiblijnaMsze św. o 07.00, 09.00, 11.00. Zbiórka do puszek dla Wojciecha Kiełbasy z Biskupic Melsztyńskich
  5. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę 40zł na kwiaty. Pracowali: Emilia Tadel, Anna Witek, Renata Drapała.
  6. Do sprzątania zapraszam kolejne rodziny: p. Kawula, Najdała, Rokitcy, Najdała, Giemza.
  8. Z naszej wspólnoty odeszła +Krystyna Miklas. Będą odprawione 3 Msze św. od uczestników pogrzebu. Polećmy naszą siostrę Miłosierdziu Bożemu.