1. Dziś patronalne święto Caritas. Rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Bóg zapłać za ofiary do puszki na Caritas diecezji tarnowskiej. Dziękuję też za ofiary na kwiaty. Zebrano 1565zł, zakupiono kwiaty za 2104,60zł.
  2. Dziś o 15 Koronka do Miłosierdzia Bożego a potem Msza św.
  3. W poniedziałek – Msza św. o 18.00. Uroczystość Zwiastowania Pańskiego; Dzień Świętości Życia; zachęcam do podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego
  4. W środę – o prowadzenie różańca proszę Różę św. Dzieci Fatimskich p. Zofii Solak; spotkanie lektorów i aspirantów
  5. W piątek – na Mszę św. i spotkanie zapraszam rodziców i dzieci z klasy III
  6. W sobotę – Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej
  7. W Niedzielę Biblijną Msze św. o 07.00, 09.00, 11.00. Zmiana tajemnic różańca. Składka na nowy wzmacniacz.
  8. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę 80zł. Pracowali: Anna Klichowska, Elżbieta i Tomasz Giemza, Elżbieta i Natalia Tomulik, Daniela i Bartłomiej Najdała.
  9. Do pomocy w sprzątaniu proszę kolejne rodziny: Wrońscy, Bieś, Skóra, Nowak, Żurowscy.
  10. Dziękuję za wyczyszczenie rynien na kościele i inne prace wysokościowe.
  11. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Gość Niedzielny; Promyczek Dobra.