1. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na potrzeby parafii i ofiary składane do puszek na cele Caritas. Z okazji patronalnego święta Caritas dziękujemy paniom z parafialnego oddziału za ich posługę i życzymy doświadczenia miłości Boga, która posyła do dalszej owocnej posługi miłości.
  2. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę 40zł. Pracowali: Agata Cholewa, Barbara i Arkadiusz Butkiewicz, Kinga Serafin, Mariusz Gdowski.
  3. O pomoc w sprzątaniu proszę kolejne rodziny: Czyż, Niedojadło, Niedojadło, Wielgosz, Gacoń.
  4. We wtorek – św. Marcina I, papieża; Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej
  5. W środę – Święto Chrztu Polski; na Mszy św. o 18.00 będziemy gościć obraz Matki Bożej Patronki Solidarności i Robotników oraz relikwie bł. Jerzego Popiełuszki . Po Mszy św. nowenna do Matki Bożej i różaniec prowadzony przez rożę św. Jana Pawła II (p. Bogumiły Archackiej) oraz prywatna modlitwa do godziny 20.00.
  6. W czwartek – o 7 Msza św. i potem możliwość prywatnej modlitwy do godziny 15. Natępnie Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza św. na zakończenie peregrynacji oraz przekazanie obrazu i relikwii do parafii w Łętowicach. Zapraszam do udziału wszystkich, a szczególnie ludzi pracy.
  7. W piątek – dzień urodzin papieża emeryta Benedykta XVI; na Mszę św., Koronkę oraz spotkanie formacyjne zapraszam kandydatów do Sakramentu Bierzmowania z klas VII i VIII.
  8. W niedzielę biblijną – Msze św. o 07.00, 09.00, 11.00.
  9. Przypominam o zasadach sanitarnych obowiązujących w kościele. Do Komunii Świętej proszę o podchodzenie w pierwszej kolejności osoby przyjmujące Eucharystię „na rękę”.

Szczepan Michał JELEŃ, s. Daniela, zam. Kraków

Joanna Karolina OĆWIEJA, c. Tomasza, zam. Bogumiłowice

Bogumiłowice, 11 kwietnia 2021 r.