1. Bardzo dziękuję tym, którzy poświęcili swój czas i zdolności na przygotowanie szopki i wystroju świątecznego kościoła, za pranie i prasowanie, a strażakom za szopkę zewnętrzną i oświetlenie. Dziękuję p. Danielowi ze współpracownikami za przeczyszczenie rynien na budynku świątyni.
  2. W poniedziałek – św. Jana Apostoła, po Mszy św. błogosławieństwo wina
  3. We wtorek – Św. Młodzianków, na godz. 17.00 zapraszam mieszkańców domów przy drodze do Łętowic oraz mieszkańców stacji kolejowej i przyległych domów na Mszę św. i nabożeństwo „kolędowe” w ich intencji.
  4. W środę – o prowadzenie modlitwy różańcowej proszę różę pw. Św. Jadwigi Królowej p. Małgorzaty Pikul
  5. W czwartek – na godz. 17.00 zapraszam mieszkańców Zatorza i bloków przy WPS na Mszę św. i nabożeństwo „kolędowe” w ich intencji.
  6. W piątek – nabożeństwo dziękczynne na zakończenie roku po Mszy św. o 08.00 i 15.00.
  7. W sobotę – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – Msze św. o 07.00, 09.00, 11.00, 16.00. Modlimy się o pokój na świecie.
  8. W niedzielę Msze św. o 07.00, 09.00, 11.00.
  9. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę 100zł na kwiaty. Pracowali: Danuta i Bronisław Chalcarzowie, Krystyna Bobrych, Bolesław Głąb, Łukasz i Wiesław Pikul, Justyna Misiewicz.
  10. Do pomocy w sprzątaniu w czwartek po Mszy św. proszę rodziny: Bodzioch, Ścieńscy, Wiatr, Liszka, Swaczyna.
  11. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Gość Niedzielny świąteczno-noworoczny w cenie 10zł z płytą, na której jest nagranie Biblii – cz. 1.

Wszystkim Parafianom i Gościom składam serdeczne życzenia i błogosławię na liturgiczny czas Bożego Narodzenia. Niech będzie w nas więcej miłości Bożej i ludzkiej.