1. Zapraszam do udziału w nabożeństwach ku czci Serca Jezusa po Mszach św. w czerwcu.
  2. W poniedziałek – św. Bonifacego
  3. We wtorek – św. Norberta
  4. W środę – bł. Zbigniewa Strzałkowskiego; po Mszy św. spotkanie ministrantów i lektorów; o prowadzenie różańca proszę Różę św. Ojca Pio p. Alicji Dzierwy
  5. W czwartek – uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa; Msze św. o 07.00, 09.00 i 11.00. Około 12 procesja do 4 ołtarzy. Proszę o przygotowanie chorągwi i feretronów. Zapraszam dzieci sypiące kwiaty i dzwoniące oraz dzieci pierwszokomunijne, DSM. Druhów z OSP proszę o zabezpieczenie trasy. Składka przeznaczona będzie na hospicja. Msze św. z procesją w Oktawie będą o 18.00.
  6. W piątek – św. Efrema
  7. Niedziela - Msze św. o 07.00, 09.00, 11.00 z procesją. Zmiana tajemnic, składka na potrzeby parafii. Zbiórka do puszek na Uniwersytety katolickie w Krakowie i Tarnowie.
  8. Dziękuję za sprzątanie kościoła i otoczenia, kwiaty oraz ofiarę 60zł. Pracowali: Sylwia i Kornelka Siedlik, Barbara Siedlik, Justyna Siedlik-Ślęzak, Barbara, Nikola, Emilia, Nataniel Siedlik, Sylwia, Adrian, Rafał Galary, Joanna Jackowska, Barbara Salach.
  9. Dziękuję za skoszenie trawy na cmentarzu i przy kościele, za obcięcie żywopłotów i krzewów przy kościele i za pielęgnację klombów przy parkingu.
  10. Do sprzątania zapraszam kolejne rodziny: Jelonek, Suda, Suda, Bogusz, Czyż.
  11. Z naszej parafii odeszła śp. Emilia Krawczyńska. Msza św. pogrzebowa we wtorek o godz. 15.00 w naszym kościele. Dobry Jezu...

ZAPOWIEDZI

Krawiec Paweł, ur. 1995, zam. Bogumiłowice