1. Kolejny raz celebrujemy prawdę, że Chrystus Zmartwychwstał i pragniemy, aby Jego moc zwyciężała wszelkie ciemności naszego życia.
  2. Dziękuję wszystkim Parafianom za udział w Liturgii Triduum Paschalnego oraz za przygotowanie tych uroczystości.
  3. Dziękuję za przygotowanie ciemnicy, grobu i dekoracje kwiatowe, za pranie i prasowanie obrusów ołtarzowych.
  4. Dziękuję druhom i druhnom za straż przy grobie, prowadzącym adoracje, czytającym, śpiewającym, ministrantom, lektorom i panu organiście, ofiarodawcom kwiatów, którzy złożyli 1550zł na ten cel.
  5. W środę – o prowadzenie różańca proszę różę św. Klary p. Janiny Liszki; po Mszy św. spotkanie ministrantów i lektorów
  6. W piątek – Święto Chrztu Polski, nie obowiązuje post; na Mszę św. i spotkanie zapraszam kandydatów do Sakramentu Bierzmowania z klasy 7.
  7. Niedziela MiłosierdziaMsze św. o 07.00, 09.00, 11.00 oraz 15.15. Zmiana tajemnic różańca po Mszy św. o 09.00. Diecezjalne święto Caritas. Zbiórka do puszek na Caritas diecezji tarnowskiej.
  8. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę 70zł na kwiaty. Pracowali: Józef Kuczek, Magdalena Guzy, Renata Kozioł, Magdalena Faliszewska.
  9. Do sprzątania zapraszam kolejne rodziny: p. Lech, Liszka, Witek, Boryczka, Witos