Kolejny raz celebrujemy prawdę, że Chrystus Zmartwychwstał i pragniemy, aby Jego moc wyciagała nas z grobu grzechu

1. Dziękuję wszystkim Parafianom za udział w Liturgii Triduum Paschalnego oraz za przygotowanie tych uroczystości.
  2. Dziękuję za przygotowanie ciemnicy, grobu i dekoracje kwiatowe, za pranie i prasowanie obrusów ołtarzowych.
  3. Dziękuję druhom i druhnom za straż przy grobie, prowadzącym adoracje, czytającym, śpiewającym, ministrantom, lektorom i panu organiście, ofiarodawcom kwiatów.
  4. W poniedziałek – Msze św. o 07.00, 09.00, 11.00. Składka na uniwersytety katolickie.
  5. W środę – o prowadzenie różańca proszę różę św. o. Pio p. Alicji Dzierwy.
  6. W I czwartek – Adoracja od 17.00
  7. W I piątek – odwiedziny chorych od 08.00, spowiedź od 17.30; nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych
  8. Niedziela MiłosierdziaMsze św. o 07.00, 09.00, 11.00 oraz 15.15. Diecezjalne święto Caritas. Zbiórka do puszek na Caritas diecezji tarnowskiej.
  9. Dziękuję za sprzątanie kościoła. Pracowali: Jolanta Witek, Radomir Suda, Jerzy Rajski i Kamil Rajski.
    Do sprzątania zapraszam kolejne rodziny: p. Zelek, Boryczka, Najdała, Tomulik, Giemza.