W ten uroczysty dzień życzę Parafianom i Gościom prawdziwego spotkania z Jezusem Żyjącym, aby wszystkich nas przeprowadzał przez to, co jest naszą ciemnością, do nowego sposobu życia.

1. Bóg zapłać za przygotowanie dekoracji wielkanocnej przed ołtarzem. Dziękuję członkom Akcji Katolickiej za wykonanie ciemnicy, grobu Pańskiego, dekorację kwiatową, za pranie i prasowanie obrusów i innych rzeczy oraz za prowadzenie Adoracji.
  2. Dziękuję strażakom za straż przy Grobie, za udział w procesji i za pracę na wysokościach. Dziękuję za pomoc klerykowi Kamilowi.
  3. Dziękuję za asystę liturgiczną panu oragniście, Liturgicznej Służbie Ołatarza i Dziewczęcej Służbie Maryjnej.
  4. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty 110zł. Pracowali: Maciej Niedojadło, Piotr, Łucja i Mateusz Niedojadło, Barbara Czyż, Maria Płacheta.
  5. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Jest świąteczny numer Gościa Niedzielnego.
  6. W poniedziałek – składka na uczelnie katolickie w Polsce; nowenna do Miłosierdzia Bożego po pierwszej Mszy św.
  7. W środę o prowadzenie różańca proszę różę św. Faustyny p. Marii Kluzy
  8. W niedzielę Miłosierdzia Bożego – Msze św. o 07.00, 09.00, 11.00 i 15.15. O 15.00 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  9. Z naszej wspólnoty odszedł śp. Bogdan Kurleto. Msza św. pogrzebowa w poniedziałek o 14.00 w naszym kościele. Polećmy go Miłosierdziu Bożemu.

Mateusz Józef Strojny, s. Józefa, zam. Bogumiłowice
Angelika Weronika Piórkowska, c. Dariusza, zam. Bogumiłowice