Parafialna Pielgrzymka odbędzie się w dniach 31 sierpnia i 1 września br.
I dzień pielgrzymki/ sobota/:
Wyjazd z parkingu przy Kościele w Bogumiłowicach o godz. 3 rano i przejazd do Niepokalanowa. Udział we Mszy św. w Kaplicy św. Maksymiliana o godz. 08.30 oraz zwiedzanie Sanktuarium Maryi Panny Niepokalanej i św. Maksymiliana Marii Kolbego. Przejazd do Malborka, a po przyjeździe obiadokolacja i o godz. 17.00 wejście z przewodnikiem na trasę historyczną Muzeum Zamkowego, po zwiedzaniu nocleg.
II dzień pielgrzymki/niedziela/:
Po śniadaniu przejazd do Torunia, gdzie od 09.00 zwiedzimy z przewodnikiem wpisany na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO Średniowieczny Zespół Miejski wraz z Bazyliką św. Janów oraz Muzeum Kopernika. Po obiedzie przejazd do Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II, zwiedzenie oraz udział we Mszy św.o godz.18.00, droga powrotna. Powrót jest planowany po północy drugiego dnia pielgrzymki tj. około godz. 01.00.
Koszt pielgrzymki 500 zł zawiera opłatę: za przejazd i nocleg, za wyżywienie /obiadokolacja, śniadanie, obiad/, przewodników, biletów wstępu do dwóch muzeów, ubezpieczenia.
Serdecznie zapraszamy do udziału i zapisów w zakrystii. Prosimy o podawanie Nr PESEL koniecznych przy ubezpieczeniu.