Wydział Teologiczny w Tarnowie Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie serdecznie zaprasza na studia magisterskie z teologii:
- na specjalność kapłańską przygotowującą przyszłych duchownych do pracy duszpasterskiej i katechetycznej. Rekrutację prowadzi WSD w Tarnowie.
- na specjalność katechetyczno-pastoralną dla osób świeckich i zakonnych przygotowują do nauczania religii w przedszkolach, szkole podstawowej i średniej.

Szczegółowe informacje na stronie: wt-tarnow.upjp2.edu.pl, www.wsd.tarnow.pl,
lub w sekretariacie, email: wteol@diecezja.tarnow.pl; wt-tarnow@upjp2.edu.pl

Rekrutacja od 1 czerwca 2024 r.

Diecezjalne Studium Organistowskie ogłasza nabór do pełnienia posługi organisty i kantora

Egzamin wstępny odbędzie się 21 września 2024 r. (sobota) o godz.9.00 w Studium Organistowskim w Tarnowie.
Dokumenty należy dostarczyć do Wydziału Muzyki Kościelnej Kurii Diecezjalnej w Tarnowie po wcześniejszym telefonicznym umówieniu do 30 czerwca 2024 r. Dodatkowy termin: do 15 września 2024 r. (w miarę wolnych miejsc). Informacje tel: 606 332 134

Konkurs Piosenki Religijnej

"O Statuetkę Błogosławionej Karoliny" odbędzie się w parafii w Radłowie w dniu 2 czerwca podczas organizowanej wtedy Parafiady.