1. Dziś patronalne święto młodzieży oraz LSO, KSM i AK.
  2. Bóg zapłać za ofiary na budowę kościoła w Nowym Sączu-Porębie.
  3. We wtorek – 14 rocznica święceń biskupich Bpa Andrzeja Jeża
  4. W środę – o prowadzenie różańca proszę różę św. Klary p. Janiny Liszki; po Mszy św. spotkanie lektorów
  5. W czwartek – św. Andrzeja Apostoła
  6. W I piątek – odwiedziny chorych od 8; możliwość spowiedzi od 17.00; spotkanie dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania
  7. W I sobotę - nabożeństwo wynagradzające po Mszy św. o 07.00; Apel o 21.00.
  8. Niedziela – rozpoczęcie Adwentu; Msze św. o 07.00, 09.00, 11.00. Po każdej Mszy św. poświęcenie opłatków – ofiarami chcemy wynagrodzić pracę pana organisty; możliwość nabycia świec wigilijnych.
  9. Dziękuję za sprzątanie kościoła oraz ofiarę 80zł na kwiaty. Pracowali: Małgorzata Zając, Lilianna Jałocha, Krystyna Łuszpak.
    Do sprzątania kościoła proszę kolejne rodziny: mieszkańców budynku stacji PKP.
  10. Dziękuję za wykonanie i zamontowanie poręczy przy wejściu do kancelarii.
  11. Wykaz intencji za śp. Pawła Babicza, które odprawi ks. Andrzej Sowa znajduje się na tablicy ogłoszeń.
  13. Młodzież naszego dekanatu organizuje zabawę andrzejkową w remizie OSP w Dębinie Łętowskiej 02.12.2023r. o godzinie 19.00.
  14. 4 grudnia od godz. 10.00 w Ośrodka Zdrowia w Wierzchosławicach odbędzie się kompleksowe badanie wzroku z możliwością zakupu okularów.