1. Zachęcam do udziału w nabożeństwach majowych w kościele o 17.30 oraz przy kapliczkach. W niedzielę o 15.30
  2. W poniedziałek – uroczystość św. Stanisława, BM, patrona Polski; program Odpustu w Szczepanowie znajdziemy na tablicy ogłoszeń
  3. W środę  – św. Jana z Avili; po Mszy św. spotkanie ministrantów i lektorów
  4. W piątek – św. Nereusza i Achillesa, męcz.; po Mszy św. zapraszam na spotkanie członków Rady parafialnej
  5. W sobotę – NMP Fatimskiej
  6. Niedziela Msze św. o 09.00, 11.00, 16.00. Składka na pokrycie kosztów naprawy schodów do kaplicy na cmentarzu – 3600zł. Pozostały jeszcze do wykonania barierki przy schodach.
  7. Dziękuję za sprzątanie kościoła, ofiarę 100 zł na kwiaty.Pracowali: Małgorzata Boryczka, Anna i Piotr Bieś, Elżbieta Tomulik, Łukasz Zelek, Mateusz Wroński. Dziękuję także za wykoszenie trawy przy kościele i plebani.
  8. Do sprzątania zapraszam kolejne rodziny: p. Nowak, Skóra, Żurowscy, Moskal, Zaucha.