1. Bóg zapłać za złożone dziś ofiary na cele diecezjalne.
  2. Dziękuję za troskę o krzewy przy ogrodzeniu kościoła i plebanii. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę 60 zł na kwiaty. Pracowali: Renata Kozioł, Magdalena Guzy, Wanda Wąsik
  3. O pomoc w sprzątaniu proszę kolejne rodziny: Lech, Liszka, Solak, Boryczka, Kawula.
  4. Zapraszam na nabożeństwa majowe w dni powszednie o 17.30. Pamiętajmy w modlitwie o maturzystach.
  5. W poniedziałek – Uroczystość NMP Królowej Polski, Msze św. o godz. 8 i 18.
  6. We wtorek – św. Floriana, patrona strażaków
  7. W środę – św. Stanisława Kazimierczyka
  8. W I czwartek – św. Apostołów Filipa i Jakuba; Adoracja od godz. 17
  9. W I piątek – odwiedziny chorych od 16; okazja do Spowiedzi od 17
  10. W sobotę – św. Stanisława Bpa Męczennika, patrona Polski
  11. W niedzielę – Msze św. o 09.00, 11.00, 16.00. Zmiana tajemnic różańcowych. O 15.30 nabożeństwo majowe. Składka na cele parafialne.
  12. Przypominam o zasadach sanitarnych obowiązujących w kościele. Do Komunii Świętej proszę o podchodzenie w pierwszej kolejności osoby przyjmujące Eucharystię „na rękę”.
  14. Z naszej wspólnoty odszedł +Eugeniusz Nowak. Zamówiono 6 intencji mszalnych od uczestników pogrzebu.
  15. W gablocie – rozliczenie za sezon grzewczy.