1. Zapraszam do udziału w nabożeństwach majowych o 17.30 w kościele (w niedziele o 15.30) oraz przy figurze na Zatorzu.
  2. Bóg zapłać za ofiary na spłacenie ogrzewania. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty.
  3. Do pomocy w tym tygodniu zapraszam rodziny: Dzierwa, Muniga, Boryczka, Giemza, Tomulik
  4. W poniedziałek – św. Andrzeja Boboli, patrona Polski; imieniny bpa Andrzeja Jeża
  5. W środę – św. Stanisława Papczyńskiego; spotkanie ministrantów i lektorów po Mszy św.
  6. W piątek – św. Bernardyna ze Sieny
  7. W sobotę – o 10.30 spotkanie DSM; nabożeństwo majowe i Msza św. w kaplicy ku czci św. Jana Nepomucena
  8. W niedzielę – Msze św. o 09.00, 11.00 i 16.00. O 15.30 nabożeństwo majowe
  9. W piątek spotkanie Akcji Katolickiej

Dżalak Daniel Hubert, s. Kazimierza, zam. Bogumiłowice
Mitera Anna Katarzyna, c. Artura, zam. Tarnów, ul. Wiejska

Bogumiłowice, 15.05.2022

ZAPROSZENIE

W nawiązaniu do Apelu Biskupa Tarnowskiego dotyczącego modlitwy w intencji Ojczyzny, Akcja Katolicka Diecezji Tarnowskiej podjęła decyzję o podjęciu modlitewnej sztafety w intencji pokoju w związku z trudną i niebezpieczną sytuacją na naszej wschodniej granicy. Ta krucjata modlitwy za naszą Ojczyznę, Polskę ma nam wszystkim uświadomić, jak wielkiej wagi jest to sprawa. Została zainicjowana 21 listopada 2021 roku i potrwa do 8 czerwca 2022 roku. Nasz Parafialny Odział Akcji Katolickiej w Bogumiłowicach został wyznaczony na 22 maja 2022 r.

Modlitwę rozpoczniemy Różańcem w intencji Ojczyzny o godz. 08.30, po nim celebrowana będzie Msza św. w tej intencji, po niej nastąpi wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz adoracja oparta na modlitwach w intencji Ojczyzny przez wstawiennictwo św. Andrzeja Boboli-Patrona Polski. Adorację kontynuować będziemy po Mszy św. o godz. 11.00 i po nabożeństwie majowym.

Na ten szczególny dzień modlitwy o pokój i ład społeczny w Ojczyźnie zapraszamy wszystkich parafian.

POAK