21.03.2021

1. Dziękuję wszystkim, którzy znaleźli czas, aby uczestniczyć w rekolekcjach, również tym, którzy uczestniczyli przez internet. Ks. Krzysztof dziękuje za ofiary złożone przy nabywaniu płyt DVD - 870zł przekazano Siostrom Zawierzankom.
  2. Z powodu awarii serwera diecezjalnego – transmisja z naszego kościoła dostępna jest tylko na kanale Youtube.
    Dziękuję za ofiarę na kwiaty 50 zł i sprzątanie kościoła. Pracowali: p. Dorota Miśtak, Malwina i Amelia Curyło, Elżbieta Bańbor, Monika i Mikołaj Malisiewicz. Do pomocy w sprzątaniu proszę kolejne rodziny: Winiarscy, Cebula, Zymuła, Sadowscy.
  3. W środę o prowadzenie różańca o 16.30 proszę Różę św. Klary (Janiny Liszki), Narodowy Dzień Życia; po Mszy św. Spotkanie ministrantów i lektorów
  4. W czwartek – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego; Dzień Świętości Życia, zachęcam do Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego, Msza św. wyjątkowo o 18
  5. W piątek - Droga Krzyżowa po Mszy św., o 16.50 - nowenna przed jubileuszem Akcji Katolickiej
  6. W sobotę - po Mszy św różaniec z rozważaniem, o 21 Apel
  7. W Niedzielę Palmową - Msza św. o 9, 11 i ok. 15.40. Gorzkie Żale o 15. Przed Mszą św. o 11 procesja z palmami
  9. Pamiętajmy o jałmużnie. Zauważmy kosze dla ubogich, są wystawione w kościele i sklepie.