1. Zachęcam do udziału w rekolekcjach parafialnych. Zaprośmy tych, którzy rzadziej przychodzą na Mszę św.
    Program rekolekcji jest na tablicy ogłoszeń.
  2. Zachęcam także do udziału w nabożeństwach pasyjnych: Piątek po Mszy św. – Droga Krzyżowa ulicami; Niedziela 08.30 – Godzinki o Męce Pańskiej; 15.30 – Gorzkie Żale
  3. We wtorek – uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP
  4. W środę – o prowadzenie różańca proszę Różę św. Jana Pawła II p. Bogumiły Archackiej; zbiórka aspirantów i lektorów
  5. W piątek - po Mszy św. będzie Droga Krzyżowa ulicami naszej parafii. Po odbiór rozważań proszę zgłosić się do zakrystii.
  6. Niedziela Palmowa – Msze św. o 09.00, 11.00, 16.00. O 11.00 poświęcenie palm i procesja, po Mszy św. konkurs palm; składka na WSD w Tarnowie jako jałmużna wielkopostna.
  7. Dziękuję za sprzątanie kościoła i 80zł na kwiaty. Pracowali: Agata Cholewa, Andrzej i Arkadiusz Butkiewicz, Kinga Serafin, Mariusz Gdowski.
    O sprzątanie proszę kolejne rodziny: Witek, Kawula, Boryczka, Najdała, Kostrzewa
  8. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Są do nabycia baranki i paschaliki wielkanocne.
  9. Do kosza lub w sklepie można złożyć jałmużnę wielkopostną dla ubogich w postaci darów żywnościowych.