1. Zachęcam do prywatnej Adoracji Pana Jezusa w ramach nabożeństwa 40h zakończonego o 15.00 Koronką do Miłosierdzia Bożego.
  2. W imieniu lektorów i swoim dziękuję za życzliwe przyjęcie w czasie kolędy i złożone ofiary.
  3. Bóg zapłać za ofiary na klasztory kontemplacyjne, zebrano 498zł.
  4. W poniedziałek – św. Agaty, poświęcenie chleba, wody i soli
  5. We wtorek – św. Pawła Miki i Towarzyszy; 8 rocz. święceń biskupich bpa Leszka Leszkiewicza
  6. W środę – o prowadzenie różańca proszę Różę p. Marii Kutek; zbiórka aspirantów i lektorów
  7. W czwartek – św. Józefiny Bakhity
  8. W piątek – zapraszam na Mszę św. i spotkanie rodziców i dzieci z klasy 3
  9. W sobotę – św. Scholastyki
  10. Niedziela – Msze św. o 07.00, 09.00, 11.00. Zmiana tajemnic różańcowych; Światowy Dzień Chorego – Sakrament namaszczenia chorych podczas Mszy św. o 09.00; rozpoczęcie tygodnia modlitw o trzeźwość Narodu; nabożeństwo 40h do godziny 15.00. Składka na ogrzewanie kościoła.
  11. Dziękuję za sprzątanie kościoła i kwiaty. Pracowali: Stanisław Śledź, Barbara Dzierwa, Elżbieta i Kamil Bańbor, Teresa Berkowska, Henryk Miśtak.
    O sprzątanie proszę kolejne rodziny: Sadowscy, Malisiewicz, Jasielec, Solak, Solak, Zelek.
  12. Dziękuję za rozebranie szopki, dekoracji i choinek. Pracowali: p. Krystyna, Bogumiła, Grażyna, Marta, Małgorzata, Przemysław, Henryk, Grzegorz, Kamil, lektorzy i kandydaci do Sakramentu bierzmowania z klas 7 i 8 .
  13. Zachęcam do lektury pracy katolickiej.
  14. Zachęcam również do obejrzenia w kinach filmu o Jezusie, na bazie pierwszych odcinków 4 sezonu serialu The Chosen (Wybrani), nazywanego „ewangelizacyjnym serialem wszech czasów“.