1. Zachęcam do udziału w nabożeństwach majowych w kościele o 17.30 oraz przy kapliczkach. W niedzielę o 15.30
  2. Bóg zapłać za ofiary na naprawę schodów przy kaplicy cmentarnej.
  3. Od poniedziałku do środy modlimy się o urodzaje w czasie procesji wokół kościoła do krzyża misyjnego.
  4. W poniedziałek – św. Zofii
  5. We wtorek – św. Andrzeja Boboli, patrona Polski i biskupa Andrzeja Jeża
  6. W środę – po Mszy św. spotkanie ministrantów i lektorów
  7. W czwartek – św. Stanisława Papczyńskiego
  8. W piątek – rozpoczęcie nowenny do Ducha Świętego
  9. W sobotę – św. Bernardyna ze Sieny
  10. Niedziela Wniebowstąpienie Pańskie - Msze św. o 09.00, 11.00, 16.00 ( w kaplicy z okazji św. Jana ). Homilie wygłosi ks. Piotr Kluza, którego chcemy wesprzeć ofiarami
  11. Dziękuję za sprzątanie kościoła, ofiarę 60 zł na kwiaty. Pracowali: Iwona Skóra, Katarzyna Nowak, Małgorzata Moskal. Dziękuję także za wykoszenie trawy na cmentarzu oraz wywiezienie ziemi i kwiatów. Dziękuję za troskę i klomby przy parkingu.
  12. Do sprzątania zapraszam kolejne rodziny: p. Jurczak, Zabawscy, Piwowarski
  14. Siostry Kanosjanki zapraszają dziewczęta i chłopców na rekolekcje powołaniowe w Gosławicach w dniach 26-28 maja. Szczegóły na afiszu.
  15. Parafia Okocim organizuje pielgrzymkę do Grecji z wypoczynkiem śladami Świętego Pawła 10-21 lipca. Informacje i zapisy w zakrystii lub kancelarii.