1. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby parafii składane w kościele i na konto. Dziękuję za przycięcie krzewów wokół kościoła, sprzątanie parkingu i skoszenie trawy na cmentarzu.
  2. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę 50 zł na kwiaty. Pracowali: Bogdan Kawula, Małgorzata Bodzioch.
  3. O pomoc w sprzątaniu proszę kolejne rodziny: Najdała, Reczkowicz, Drapała, Witos, Rokitcy.
  4. Zapraszam na nabożeństwa majowe w dni powszednie o 17.30. Dziękuję za modlitwy przy kapliczkach.
  5. W czwartek o godz. 18 w Wierzchosławicach młodzież z klasy VIII przyjmie Sakrament Bierzmowania. W związku z tą uroczystością:
    - zapraszam kandydatów w poniedziałek na 17.30
    - we wtorek i środę spotkania będą w Wierzchosławicach o 18.00
    - proszę kandydatów o przygotowanie podziękowania Ks. Biskupowi za udzielenie Sakramentu
  6. Od poniedziałku do środy – dni modlitw o urodzaje; o 17.30 procesja wokół kościoła z modlitwą Litanii Loretańskiej
  7. W czwartek – MB Fatimskiej; ze względu na Bierzmowanie wyjątkowo nabożeństwo o 16.30 a Msza św. o 17.00
  8. W piątek – św. Macieja, Apostoła
  9. W sobotę – św. Zofii, wdowy męczennicy
  10. W niedzielę – Wniebowstąpienie Pańskie; Msze św. o 09.00, 11.00, 16.00. O 15.30 nabożeństwo majowe.
  11. Przypominam o zasadach sanitarnych obowiązujących w kościele. Do Komunii Świętej proszę o podchodzenie w pierwszej kolejności osoby przyjmujące Eucharystię „na rękę”.