1. Dziękuję za ofiary na spłacenie ogrzewania kościoła. Złożono 5680zł
  2. Zapraszam na nabożeństwa majowe o 17.30. W poniedziałek, wtorek i środę o 17.30 będzie procesja do krzyża misyjnego z litanią do Wszystkich Świętych i modlitwą o urodzaje.
  3. We wtorek – NMP Wspomożycielki Wiernych
  4. W środę – św. Grzegorza VII, pap.; spotkanie LSO
  5. W czwartek – św. Filipa Neri
  6. W piątek – św. Pawła VI, pap.; o 16.30 spowiedź dla dzieci i rodziców przed I Komunią św.
  7. W sobotę – bł. Kard. Stefana Wyszyńskiego; spotkanie DSM o 10.30
  8. W niedzielę – Wniebowstąpienie Pańskie; Msze św. o 09.00, 11.00 (I Komunia św.) oraz o 16.00. 15.30 nabożeństwo majowe
  9. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę 80zł na kwiaty. Pracowali: Elżbieta i Tomasz Giemza, Elżbieta Tomulik, Hubert Muniga, Małgorzata Boryczko
  10. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Gość Niedzielny, Mały Gość, Niedziela. A w nich m.in. o nowej błogosławionej Paulinie Jaricot – założycielce Róż różańcowych.
  11. Na tablicy ogłoszeń są wywieszone intencje Mszy św. odprawianych we Wrocławiu za śp. Bogdana Kurleto