1. Dziekuję za dzisiejsze ofiary na remont ogrzewania oraz za ofiary do puszek na pomoc poszkodowanym w trzęsieniu ziemi w Turcji i Syrii.
  2. We wtorek – św. Cyryla i Metodego, biskupów
  3. W środę – o prowadzenie różańca proszę różę pw. św. Dzieci fatimskich p. Zofii Solak; po Mszy św. spotkanie ministrantów i lektorów
  4. W piątek – po Mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej
  5. W niedzielę – Msze św. o 09.00, 11.00 i 16.00. Kontynuacja nabożeństwa 40h – zapraszam do Adoracji Najświętszego Sakramentu. Składka na WSD w Tarnowie.
  6. Dziękuję za pomoc w przywiezieniu węgla do kościoła oraz za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty 150zł. Pracowali: Kazimierz Bogusz, Wita Dudek, Dorota Czeczot, Barbara Maliszewska, Urszula Kargól, Paulina Nowak.
  7. Do sprzątania w tym tygodniu zapraszam p. Strzesak, Strzesak, Golonka, Gołąbek, Hetman.