1. Zapraszam na Adorację Pana Jezusa w ramach nabożeństwa 40-godzinnego – okazja do prywatnej modlitwy pomiędzy Mszami św.
  2. We wtorek – Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych
  3. W środę popielcową – Dzień modlitwy i postu w intencji pokoju na Ukrainie; Msze św. o 07.00 i 17.00 ; o prowadzenie różańca o 16.30 proszę różę św. ojca Pio (p. Alicji Dzierwy); po Mszy św. spotkanie ministrantów i lektorów; składka na cele Caritas; obowiązuje post ścisły
  4. W I czwartek – od 16.00 Adoracja w ciszy; modlimy się o powołania i za powołanych
  5. W I piątek – św. Kazimierza, królewicza; odwiedziny chorych od 08.00; spowiedź od 16.30; po Mszy św. - Droga Krzyżowa; zapraszam kandydatów do bierzmowania z klasy 7 i 8.
  6. W I sobotę – nabożeństwo wynagradzające po Mszy św.; spotkanie DSM o 10.30; Apel o 21.00.
  7. W niedzielę – Msze św. o 09.00, 11.00 i ok. 16.00; składką do puszek możemy wesprzeć ofiary inwazji na Ukrainie. O 15.30 Gorzkie Żale
  8. Dziękuję za sprzątanie kościoła oraz ofiarę na kwiaty 100 zł. Pracowali: Stanisław Skowronek, Stanisław Śledź, Barbara i Augustyn Dzierwa, Elżbieta i Kamil Bańbor, Barbara i Miłosz Malisiewicz
  9. Do pomocy w sprzątaniu proszę rodziny: Curyło, Berkowscy, Sadowscy, Zymuła, Cebula.
  10. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Rodziców młodszych dzieci zachęcam do korzystania z portalu vod.promyczek.pl z filmami religijnymi dla dzieci. Na portalu znalazła się prawie cała Filmoteka Promyczka, dostępna wcześniej na płytach DVD i ciesząca się wielką popularnością wśród dzieci i katechetów.
  11. Od 4 marca w kinach można obejrzeć wartościowy film: „Cud Guadalupe” – o śledztwie wobec znaków, jakie zostawiła Maryja w 1531 r.
  12. Za śp. +Piotra Boryczkę zamówiono 15 intencji mszalnych od uczestników pogrzebu.