1. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby parafii 2915zł. Dziękuję za ofiarowane róże do kościoła.
  2. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę 40 zł na kwiaty. Pracowali: Maria oraz Albert i Zosia Najdała, Renata Drapała.
  3. O pomoc w sprzątaniu proszę kolejne rodziny: Suda, Witek, Rajscy, Dzierwa, Muniga.
  4. Zapraszam na nabożeństwa majowe w dni powszednie o 17.30. Dziękuję za modlitwy przy kapliczkach.
  5. We wtorek – św. Stanisława Papczyńskiego
  6. W środę – po Mszy św. Nowenna oraz spotkanie ministrantów i lektorów
  7. W czwartek – św. Bernardyna ze Sieny
  8. W piątek – św. Jana Nepomucena, nabożeństwo i Msza św. w kaplicy
  9. W sobotę – św. Rity
  10. W niedzielę – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego; Msze św. o 09.00, 11.00, 16.00. O 15.30 nabożeństwo majowe.
  11. Przypominam o zasadach sanitarnych obowiązujących w kościele. Do Komunii Świętej proszę o podchodzenie w pierwszej kolejności osoby przyjmujące Eucharystię „na rękę”.
  13. Z naszej wspólnoty odszedł +Eugeniusz Oćwieja. Zamówiono 11 Mszy św. od uczestników pogrzebu. Dobry Jezu…