1. W naszej parafii przeżywamy uroczystość I Komunii Świętej dzieci z klasy III. Bóg zapłać rodzicom za duchowe towarzyszenie dzieciom w czasie przygotowań do tego ważnego wydarzenia.
  2. Dziękuję za przygotowanie kościoła, dekoracje i kwiaty, za wykoszenie trawy wokół kościoła i przy plebanii, za prace przy schodach i za dar ołtarza, a p. Tomaszowi za skoszenie trawy na cmentarzu.
  3. Dziękuję za udział w nabożeństwach majowych w kościele oraz przy figurze na Zatorzu. Zapraszam na ostatnie nabożeństwa.
  4. W czerwcu nabożeństwa ku czci Serca Jezusa będą po Mszy św.
  5. W poniedziałek – św. Jana Sarkandra
  6. We wtorek – święto Nawiedzenia NMP
  7. W środę – św. Justyna; o prowadzenie różańca o 17.30 proszę rodziców i dzieci pierwszokomunijne; spotkanie ministrantów i lektorów po Mszy św.; Dzień Dziecka
  8. W I czwartek – św. Marcelina i Piotra, męcz.; modlimy się o powołania i za powołanych; od 17.00 Adoracja prywatna i możliwość spowiedzi.
  9. W I piątek – św. Karola Lwangi i Towarzyszy; od 08.00 odwiedziny chorych; od 17.00 możliwość spowiedzi
  10. W I sobotę – nabożeństwo wynagradzające po Mszy św. o 07.00; o 10.30 spotkanie DSM; o 21.00 Apel
  11. W niedzielę – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Msze św. o 07.00, 09.00, 11.00; Dzień dziękczynienia w Polsce.
  13. Do pomocy w sprzątaniu tym tygodniu zapraszam rodziny: Bieś, Wrońscy, Nowak, Skóra, Moskal.
  14. Z naszej wspólnoty odszedł śp. Zbigniew Miklas. Zamówiono 4 intencje mszalne od uczestników pogrzebu.