1. Dziękuję: za udział w procesji, za przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało; ofiarodawcom kwiatów; druhom z OSP za zabezpieczenie trasy i niesienie baldachimu; niosącym sztandary i feretrony; dzieciom sypiącym kwiaty i dzwoniącym.
  2. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na potrzeby parafii i ofiary do puszek na uczelnie katolickie.
  3. Zapraszam dzieci i starszych do udziału w procesjach eucharystycznych.
  4. W poniedziałek – bł. Ks. Romana Sitki i Towarzyszy, męcz.
  5. We wtorek – św. Antoniego z Padwy
  6. W środę – bł. Michała Kozala, bpa męcz.; Narodowy Dzień Pamięci Ofiar Nazistowskich Obozów Koncentracyjnych; po Mszy św. spotkanie ministrantów i lektorów; o prowadzenie różańca proszę Różę św. Dzieci Fatimskich p. Zofii Solak
  7. W czwartek – po Mszy św. błogosławieństwo dzieci i wianków
  8. W piątek – uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa; Dzień Modlitw o Świętość Życia Kapłańskiego; po Mszy św. procesja; nie obowiązuje post; na spotkanie zapraszam członków Rady Parafialnej.
  9. W sobotę – Niepokalanego Serca NMP
  10. Niedziela - Msze św. o 07.00, 09.00, 11.00. Diecezjalne Święto Rodziny; Odpust w Mikołajowicach.
  11. Dziękuję za sprzątanie kościoła. Pracowały: Maria Suda, Iwona Bogusz, Anna Jelonek, Krystyna Suda, Edyta Czyż.
  12. Dziękuję za skoszenie trawy. Pracowali: Kazimierz Galary, Jacek Siedlik, Sławomir Siedlik, Daniel Ślęzak.
  13. Do sprzątania zapraszam kolejne rodziny: Jarosz, Maziarz, Gacoń, Raczak, Kozioł.