1. Serdecznie dziękuję za przygotowanie ołtarzy na procesję Bożego Ciała, za ofiarowane kwiaty, a strażakom za niesienie baldachimu i zabezpieczenie trasy.
  2. Zapraszam do udziału we Mszach św. o 18.00 i procesjach aż do piątku włącznie. Szczególnie zapraszam dzieci, LSO, DSM, dzieci pierwszokomunijne w strojach.
  3. Dziękuję p. Piotrowi za skoszenie trawy wokół kościoła oraz porządkującym otoczenie kościoła. Pracowali: Piotr i Anna Bieś, Iwona Skóra, Małgorzata Boryczka, Elżbieta i Martyna Tomulik. Dziękuję za sprzątanie kościoła. Pracowali: Grzegorz Moskal, Barbara Jurczak, Krystyna Podraza, Weronika i Katarzyna Nowak, Mateusz Wroński, Aleksandra i Anna Moskal, Małgorzata Jurczak. Dziękuję obu grupom za ofiarę na kwiaty 100zł. Dziękuję także za skoszenie trawy na parkingach przy cmentarzu.
  4. W poniedziałek – bł. Zbigniewa Strzałkowskiego, kapłana męczennika.
  5. We wtorek – św. Królowej Jadwigi.
  6. W środę – o prowadzenie różańca proszę różę św. Rity (p. Wandy Zając).
  7. W czwartek - poświęcenie wianków.
  8. W piątek - Uroczystość NSPJ; dzień modlitw o świętość życia kapłańskiego; błogosławieństwo dzieci. Z racji Uroczystości NSPJ nie obowiązuje post piątkowy.
  9. W sobotę – Niepokalanego Serca NMP.
  10. W niedzielę - Msze św. o 07.00, 09.00 i 11.00; zbiórka do puszek na Uniwersytet Papieski w Krakowie i Tarnowie; Odpust w Mikołajowicach.
  12. Z naszej wspólnoty odszedł +Zdzisław Baran. Pogrzeb we wtorek o 15.00. Polećmy go Miłosierdziu Bożemu…