1. Dziękuję wszystkim za udział w procesjach, szczególnie rodzinom z dziećmi. Zapraszam chętne dzieci do zostania ministrantem lub maryjką.
  2. Nabożeństwa ku czci NSPJ po Mszach św., a w niedzielę po pierwszej Mszy św.
  3. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby parafii - 2845zł i za ofiary do puszek na uczelnie katolickie – 331zł.
  4. W najbliższym czasie chcemy rozpocząć prace przy montażu monitoringu
  5. W poniedziałek – św. Romualda
  6. W środę – św. Alojzego Gonzagi; o prowadzenie różańca proszę Różę św. Królowej Jadwigi p. Małgorzaty Pikul, po Mszy św. spotkanie ministrantów i lektorów
  7. W czwartek – św. Jana Fishera i Tomasza Morusa, męcz.
  8. W piątek – zakończenie roku szkolnego i katechetycznego; Dzień Ojca
  9. W sobotę – uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela
  10. Niedziela - Msze św. o 07.00, 09.00, 11.00.
  11. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę 100zł na kwiaty. Pracowali: Krzysztof Gacoń, Zofia Maziarz, Stanisław Jarosz, Barbara Raczak, Joanna Kozioł.
    Do sprzątania zapraszam kolejne rodziny: Kras, Dżalak, Jarosz, Stepak, Orszulak
  12. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Są dostepne kalendarze na przyszły rok – 10zł.
  13. Organizujemy pielgrzymkę parafialną „wschodnią ścianą Polski“ 23 - 24 września. Szczegóły w zakrystii.